Media Społecznościowe

© 2019. Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

W kilku słowach o tym co robimy

Podstawowym celem naszej działalności  jest realizowanie zadań z zakresu przygotowania zawodowego młodzieży i dorosłych wynikających z programów nauczania dla danego zawodu. 

Organizujemy praktyczną naukę zawodu, egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz inne formy kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego.

Przydatne informacje

Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach

  1. pt
Gimnazjaliści i uczniowie klas 8 szkół podstawowych poznają zawody

W dniach 20, 26 i 28 lutego nasza placówka  gościła gimnazjalistów –  uczniów klasy III Gimnazjum Zespołu Szkół w Dominikowicach i Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Gorlicach oraz uczniów 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 3 z Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 Gorlicach. Wizyta uczniów odbyła się w ramach organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach cyklu wizyt mających na celu prezentację zawodów i pomoc uczniom kończącym gimnazjum i szkołę podstawową w ich przyszłym wyborze dalszego kształcenia.


Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną placówki i uczestniczyli w zajęciach praktycznych prowadzonych przez nauczycieli CKPiU w Gorlicach. W ramach wizyty przeprowadzone zostały zajęcia praktyczne w branżach elektrycznej, mechanicznej, samochodowej oraz została zaprezentowana uczniom pracownia fryzjerska. Uczniowie mieli okazję zapoznania się z wybranymi zagadnieniami z zakresu ww. branż i praktycznego wykonania ćwiczeń i zadań pod kierunkiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszej placówce będzie pomocna w wyborze przyszłej drogi zawodowej.

 

28 lutego 2019

Strona główna