Media Społecznościowe

© 2019. Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

W kilku słowach o tym co robimy

Podstawowym celem naszej działalności  jest realizowanie zadań z zakresu przygotowania zawodowego młodzieży i dorosłych wynikających z programów nauczania dla danego zawodu. 

Organizujemy praktyczną naukę zawodu, egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz inne formy kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego.

Przydatne informacje

Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach

  1. pt
Gimnazjaliści poznają zawody

W dniu 9 maja nasza placówka ponownie gościła gimnazjalistów – tym razem uczniów klas III Gimnazjum z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach. Wizyta gimnazjalistów odbyła się w ramach organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach cyklu wizyt mających na celu prezentację zawodów i pomoc gimnazjalistom w ich przyszłym wyborze dalszego kształcenia.


Gimnazjaliści uczestniczyli w zajęciach praktycznych prowadzonych przez nauczycieli CKPiU w Gorlicach. W ramach wizyty przeprowadzone zostały zajęcia praktyczne w branżach elektrycznej, mechanicznej, samochodowej oraz w pracowni fryzjerskiej. Uczniowie mieli okazję zapoznania się z wybranymi zagadnieniami z zakresu ww. branż i praktycznego wykonania ćwiczeń i zadań pod kierunkiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszej placówce będzie pomocna w wyborze przyszłej drogi zawodowej.

10 maja 2018

Strona główna